Nr licencji:  |ID: 6247

.

Numer licencji:
Tel. do agenta prow.:
Lokalizacja:
Powierzchnia użytkowa:
Powierzchnia działki:
Rok budowy:
Media: gaz w drodze, kanalizacja , prąd , woda 
Cena:  zł 
Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość złożoną z budynku biurowego, sali bankietowej i hali magazynowej.
Wykaz pomieszczeń:
  • SALA BANKIETOWA: sala 402,94 m2,  antresola 172,91 m2 , biura 45,74 m2, toalety, garderoba, biuro, kuchnia, pom gospodarcze
  • MGAZYN 789 m2
Standard wykończenia:
Budynek sali bankietowej nie podpiwniczony z antresolą, ocieplony i pokryty tynkiem akrylowym oraz część elewacji z kamienia naturalnego. Posadzki płytki ceramiczne, mozaika marmurowa, część podłogi z drewna egzotycznego. Schody wejściowe betonowe na gruncie obłożone wykładziną z kamienia naturalnego. Schody na antresolę o konstrukcji stalowej, bieg schodów z drewna egzotycznego. Ogrzewanie podłogowe na sali. Drzwi wejściowe drewniane z drzewa egzotycznego, okna PCV, drzwi wewnętrzne szklane, okna fasadowe szklane. Toalety wyłożone mozaiką marmurową. BARDZO WYSOKI STANDARD!
Budynek magazynowy
konstrukcja stalowa, posadzka przemysłowa, bramy wjazdowe HORMAN 2 sztuki segmentowe podnoszone, w WC płytki ceramiczne, na ścianach glazura, kotłownia piec miałowy z podajnikiem. Budynek wyposażony w instalacje elektryczną, wodną, kan., c.o. wentylację grawitacyjną. 

Dodatkowe atuty:
Obiekt prężnie funkcjonuje ! Do 2014 r. rezerwacje na wesela, przyjęcia. Średnio w roku 30 imprez, ale obiekt prosperuje dopiero od 2 lat więc istnieją możliwości na więcej. Bardzo wysoki standard, eleganckie wnętrza urządzone z gustem. 

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację, Zuzanna Loga 693 715 735.
Powrót